sierragolfresort

RESORT OTOCZONY HEKTARAMI KASZUBSKICH LASÓW

Sierra to wyjątkowa przystań skąpana w tysiącach kwiatów i nieskazitelnie utrzymanej naturze. Domowa atmosfera połączona z relaksem na świeżym powietrzu i cisza przerywana śpiewem ptaków to warunki pozwalające się zrelaksować i naładować pozytywną energią.
Miejsce idealne dla tych, którzy podzielają naszą miłość do życia i golfa.

Na miejscu czekają:

01

Spotkania

02

Relaks

03

Sport

HOTEL

Bungalowy

Każdy bungalow podzielony jest na 4 niezależne klimatyzowane pokoje. Nie będziesz dzielić żadnej przestrzeni z innymi, ponieważ każdy z pokoi ma własne wejście z zewnątrz, łazienkę i taras.

GOLF

Pole golfowe

Na ternie resortu znajduje się 18 dołkowe pole golfowe typu parkowego. Niespotykana dbałość o greeny, fairwaye, tee i każdą inną część golfowej infrastruktury sprawiła, że Sierra jest synonimem wysokiego standardu, a nasze pole atrakcją przyciągającą gości z całego świata.

Prawdziwie wspaniałe miejsce. Profesjonalizm, perfekcyjna dbałość o szczegóły i komfort klienta. To miejsce urokiem podnosi poprzeczkę konkurencyjnym klubom w Polsce i w EU. Polecam i pozdrawiam team Sierra Golf Resort… Feedback bardzo dobrej energii!
Agnieszka
Przyjemne miejsce do gry, liczne imprezy okolicznościowe, turnieje. Obsługa bardzo miła i pomocna. Dziękuję za ciepłe przyjęcie w imieniu Browaru Bytowskiego, który miałem przyjemność reprezentować.”
Jacek
Luksusowe miejsce, piękna roślinność, najlepsze pole golfowe w Polsce, można w tym miejscu poczuć się wyjątkowo. Profesjonalna, zgrana obsluga. Widać że dobrze ktoś tym miejscem zarządza. Gratulacje dla managera oraz właściciela. Polecam
Joanna

Odwiedź nasze social media i bądź z nami na bieżąco!

Pochwal się pobytem, udostępnij w mediach społecznościowych zdjęcie z hasztagiem #sierragolfresort.

JESTEŚMY

OTWARCI

PONIEDZIAŁEK - NIEDZIELA

07:00 - 22:00

+48 607 755 255

KONTAKT

Napisz do nas

    E-mail

    Wiadomość